VIVO gerųjų bakterijų jogurtas

pagal | 2016-05-03

Jogurtas visiems:vaikams, mamoms, tėčiams, močiutėms ir seneliams.

Šiuolaikiškas ritmas sunkina žmonių gyvenimą, jie nespėja tinkamai reguliuoti mitybos, todėl anksčiau ar vėliau toks netinkamas mitybos būdas gali pastūmėti prie įvairiausių ligų, o kiekviena liga išbalansuoja visos šeimos gyvenimo ritmą: ardo atmosferą, didina išlaidas ir gali įvykti nesugrąžinami praradimai, tragedijos.

Sveiko, ekologiško maisto gaminimas atima nemažai laiko šeimos gyvenime, suaugę nuolat dirba, o vaikai verčiau suvalgys “greito” maisto. Vienintelė išeitis – pastoviai šaldytuve laikyti produktus, kurie teigiamai veiktų jūsų organizmą. Nekalbame apie polivitaminus iš vaistinės ar maisto papildus. Aptarsime, kaip šiuolaikinė šeima gal be jokių papildomų rūpeščių mėgautis natūraliu raugu.

Svarbiausia žinoti kaip tinkamai pasigaminti jogurtą, kad jame išliktų daugiau vitaminų. Jį reikia ruošti su šiltu pienu, tada baltymų išlieka jogurte daugiau nei kefyre, taip pat lieka daugiau mineralų, kaip kalcio, kalio, magnio, fosforo,  net ir koncentracija vitaminų A, B, C grupės yra didesnė, visos šios savybės būtinos visai šeimai: nuo mažens iki senatvės.

Taigi, jeigu visas šias savybes sujungsime į vieną gausis pieno produktas turintis daug gerųjų bakterijų, kurios gerina virškinimo sistemą ir tausoja energiją.

Raugų bakterijos žarnyne padeda geriau suvirškinti bet kokį sunkų ar riebų maistą, stiprina imunitetą ir žinoma apsaugo nuo įvairiausių ligų. Vitaminai esantys natūraliajame jogurte didina energiją, kovoja su nuovargiu , išvalo kraujagysles.

Esantys mineralai (kalcis, kalis, fosforas ir magnis) stiprina kaulus, atkuria nervų sistemą ir reguliuoja darbą endokrininę sistemą. Taigi, šie kompenentai įrodo, kad sausų bakterijų raugą gali ir turi gerti nepriklausomai nuo amžiau žmogus.

-Vaikams svarbu, kad visi sveiki komponentai gerai įsisavintų jų organizme tam, kad užtektų energijos vystymuisi, kad kaulai ir dantys būtų sveiki ir stiprūs, taigi tam padės natūralus jogurtas.

-Neščioms moterims itin svarbu, kad gyvas organizmas formuotųsi tinkamai, kad būsimajam vaikui netrūktų itin svarbių vitaminų kaip – baltymų, kalcio, magnio ir kt. Mamytės nuo kurių priklauso ankstyva vaiko vystymosi stadija neturėtų ignoruoti natūralių raugų.

-Suaugusiems žmonėms – laiko trūkumas, pastovus stresas ir ligų puolimas, daro itin didelę įtaką žmogaus organizmui, o natūralus jogurtas sumažins iki minimumo neigiamas emocijas.

-Pagyvenusiems žmonėms jogurtas padeda sumažinti energijos resursus virškinimui, padeda lengviau įsisavinti baltymus, suteikia energijos ir stiprina imunitetą.

Beveik visi jogurtai yra gaminami fabrikuose, tačiau geriausias ir sveikiausias būdas – pagaminti namų sąlygomis pačiam, daug laiko tai tikrai neužima, dėka VIVO raugams. Ne vienas gamintojas negali pasiūlyti klientui tokį gėrimą, kuris būtų sveikesnis nei Vivo sausų bakterijų raugas pagamintas savo rankomis namų sąlygomis.

http://www.vivoraugai.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.