Kaip Numesti Svorio: Keli Patarimai

pagal | 2015-12-02

Pagrindiniai patarimai klausiantiems: kaip numesti svorio

Kaip numesti svorio keli patarimaiKaip numesti svorio — toks klausimas kyla dažnam, mėgstančiam skaniai pavalgyti. O kaip svorį numesti? Norint numesti nors nedidelę dalį svorio, nebeįmanoma sugalvoti kažkokių naujų taisyklių. Štai pagrindinės taisyklės, arba keli atsakymai į klausimą — kaip numesti svorio:

Norint numesti svorio, svarbu naudoti daug skysčių, ypatingai paprasto geriamo vandens. Per visą dieną, mažais gurkšneliais gerkite iki 10 stiklinių vandens, geriau gerti prieš valgį. Valgant daug negerkite.

Valgyti reikėtų dažniau, nedidelėmis porcijomis, 5 ir daugiau kartų per dieną. Taip neatsiras alkio jausmas, o jūs nepersivalgysite.

Valgykite lėtai, neskubėdami. Valgio metu gerai sukramtykite maistą.

Suvalgę pirmą patiekalą palaukite 15 minučių. Taip apvirškinsite maistą, atsiras sotumo jausmas ir antro patiekalo suvalgysite mažiau.

Norint numesti svorio, reikėtų valgyti daug šviežių vaisių ir daržovių — jose daug ne tik mineralinių medžiagų ir vitaminų, bet ir maistinių skaidulų, kurios žarnyne sujungia dalį riebalų ir pašalina juos iš organizmo.

Gyvulinius riebalus būtina pakeisti į augalinės kilmės riebalus.

Metant svorį, mėsą reikėtų rinktis kuo liesesnę — tai gali būti jautiena, vištienos krūtinėlė, kalakutiena.

Norint numesti svorio, būtina apriboti saldumynų vartojimą. Šokolado ar torto gabaliuku pasilepinkite tik savaitgaliais.

Kaloringiausius patiekalus geriausia valgyti pirmojoje dienos pusėje.

Taip pat, norint numesti svorio, reikėtų vengti druskos ir aštrių prieskonių.

Norint numesto svorio, yra būtinas geras miegas. Miego trūkumas skatina antsvorio atsiradimą.

Stresas ir neigiamos emocijos taip pat yra persivalgymo kaltininkai. Visada savęs paklauskite: “Valgau todėl, kad kamuoja alkis ir noriu valgyti, ar todėl, kas esu piktas ir noriu pataisyti nuotaiką?”

Daugiau sportuokite — lankykite aerobikos užsiėmimus, kalanetiką, vasarą važinėkite dviračiu. Arba tiesiog kiekvieną rytą darykite mankštą. Pastovūs pratimai ne tik naudoja Jūsų energiją, bet ir didina Jūsų medžiagų apykaitos greitį — taip Jūsų organizmas sudegina daugiau kalorijų.

Užsiveskite sąsiuvinį ar užrašų knygelę ir ten žymėkitės ką valgote per dieną. Taip galėsite peržiūrėti savo maisto vartojimą — tai padės greičiau išvystyti tinkamus mitybos įpročius.

Visas procesas norint numesti svorio, vyksta lėtai ir pamažu. Tinkama dieta ir sportas — tai ne tik svorio metimas, bet ir tinkamų įpročių, kurie turi tapti gyvenimo būdo dalimi, išsaugojimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.