Kaip išsaugoti santykius per atstumą?

pagal | 2018-08-01

Kaip išsaugoti santykius per atstumą?

Kaip išsaugoti santykius per atstumą?

Sutikote savo gyvenimo meilę studijų mainuose Prancūzijoje? O galbūt jūsų antroji pusė gavo viliojantį darbo pasiūlymą ir ateinančius metus praleis kitoje valstybėje? Vienu ar kitu atveju, norint išsaugoti meilę, vertėtų vadovautis keliais pagrindiniais patarimais.

Visų pirma, bendraukite kiekvieną dieną. Negalėdami susitikti kiekvieną dieną, silpninate emocinį ryšį. Jį palaikyti padeda net ir trumpi pokalbiai, kurių metu pasidalijate dienos džiaugsmais, pergalėmis bei rūpesčiais, paklausiate vienas kito patarimo svarbiais klausimais. Jeigu galite naudotis internetinėmis kameromis – dar geriau. Taip pokalbiai bus dar asmeniškesni, o ryšys – stipresnis.

Nepamirškite bendrų pomėgių. Nors šiuo metu ir negalite būti kartu, yra daugybė būdų, padėsiančių pajausti vienas kito bendrystę. Pavyzdžiui, jei abu mėgstate skaityti, vienu metu išsirinkite tą pačią knygą ir dalinkitės įspūdžiais. Taip pat galite žiūrėti tuos pačius filmus ar serialus. Jeigu mėgstate aktyvesnį poilsį – ne bėda. Net ir būdami skirtingose valstybėse, galite lankyti vienodus sporto užsiėmimus ir aptarti pasiekiamus rezultatus. Ką jau kalbėti apie tai, kad daugeliui žmonių, kurie gyvena per atstumą, labai praverčia kompiuteriniai žaidimai internetu, kurie yra žaidžiami drauge. Kai kurie kompiuteriniai žaidimai yra labai realūs, todėl ryšys, kuris yra jaučiamas drauge žaidžiant tokio pobūdžio žaidimus, gali dar labiau sustiprėti.

Įvertinkite santykių per atstumą suteikiamą naudą. Dažnai teigiama, kad tokie santykiai neturi ateities ir sukelia daugiau neigiamų nei teigiamų emocijų, tačiau viskas priklauso nuo požiūrio. Jei abi pusės ryšį vertina rimtai ir siekia santuokos, išsiskyrimui pasibaigus, toks laikas praleistas atskirai gali padėti dar geriau pasiruošti būsimai šeimai, apgalvoti savo prioritetus ir, galų gale, pasimėgauti paskutinėmis vienišo gyvenimo savaitėmis ar mėnesiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.