Kaip išpopuliarinti puslapį?

pagal | 2021-10-19

Pastebėjote, kad jūsų puslapis surenka mažai lankomumo? Tai gali būti dėl daug priežasčių. Pati pagrindinė, kad jūsų prastas SEO rodiklis. Žmonės kurie dirba su puslapių kūrimu , SEO paslaugomis, žino kas yra – Straipsnių katalogas. Šiuose kataloguose jūs galite patalpinti norimą savo straipsnį su aktyviomis atgalinėmis nuorodomis. Patalpinti straipsnį jums kainuos vos kelis eurus. Tačiau galite mūsų sąrašuose rasti ir nemokamų katalogų, kuriuose galėsite talpinti visiškai nemokamai. Su šiais katalogais jūs pritrauksite daugiau lankytojų ir jūsų puslapiui bus keliami reitingai.

Kas yra straipsnių katalogai?

Dauguma iš mūsų perka žurnalus ir juos skaito. Tai yra panašu, tačiau skaitytojai skaito nemokamai internete. Katalogai yra sudaryti iš įvairiausių kategorijų. Juose galite rasti informatyvios informacijos arba puikių paslaugų, dovanų idėjų, internetinių parduotuvių. Šiuose unikaliuose kataloguose straipsniai yra priimami tik unikalūs ir dar niekur kitur netalpinti. Pagrindinė to priežastis, kad puslapio kokybė būtų užtikrinta, o įrašų talpintojai gautų didesnės SEO naudos. Jei nežinote , ką reiškia žodis ,,SEO”, tai optimizuota paieška sistemoje. Žinoma galite rasti ir katalogą kuris orientuotas tik į vietą sritį. Automobilių straipsnių katalogas, tai toks pat katalogas, tačiau jame pateikiami straipsniai susiję su automobiliais. Kaip ir minėjome, kuo daugiau katalogų patalpinate įvairius straipsnius su nuorodomis į savo puslapį, tuo didesnius SEO rodiklius gausite ir pakilsite paieškos sistemoje.

Ar neužtenka turėti gražaus puslapio?

Internetas yra pilnas svetainių. Lietuvoje galite rasti virš 200 tūkstančių svetainių su .LT adresu. Tad normalu ,kad jūs turėsite didelę konkurenciją. Į jūsų puslapį žmonės neateis, nes jis gražus, kadangi jam reikalinga optimizacija. Todėl klausimas kyla kaip išpopuliarinti puslapį? Jums reikia įsigyti atgalinių nuorodų, galite rašyti patys straipsnius ir talpinti į katalogus, arba įsigyti SEO rašytoją.

Ar straipsnį reikia rašyti gerai?

Straipsnius reikia rašyti pagal visus reikalavimus, jei norite iš jo išgauti kuo daugiau naudos. Jūsų įrašą turi sudaryti minimaliai 300 žodžių. Negali būti su gramatinėmis klaidomis. Stenkitės nerašyti ilgų sakinių ir naudoti paragrafus. Kuomet straipsnis parašytas gerai, jis bus indeksuojamas greičiau , ir jį rasti bus kur kas lengviau. Skaitytojams taip pat maloniau skaityti tvarkingus straipsnius.