Žiedai ir jų nešiojimo prasmė

pagal | 2016-06-21

uzsegamos-apyrankes-jam-jaiVisi žmonės puošiasi. Kiekvienas iš mūsų yra bent nors kartą užsidėjęs grandinėlę, dauguma – prasivėrę ausis, kiti pastoviai nešioja apyrankes, dar kiti – žiedus. Žiedas – bene subtiliausias papuošalas, moters rankas paverčiantis elegantiškesnėmis ir tuo labiau moteriškesnėmis. Toli gražu ne kiekviena moteris nešioja žiedus kiekvieną dieną, žinoma, vestuviniai žiedai yra išimtis, o ir pasipuošti vestuviniu žiedu laimė tenka labai gaila, bet ne kiekvienai moteriai. Kai kuriose šalyse jau atsiranda tradicija nešioto ne vestuvinius žiedus, o vestuvines apyrankes. Neva žiedai kenkia sąnariams, o apyrankės yra priimtinesnis organizmui papuošalas. Na, bet Lietuvoje apyrankės žiedų išstumti nežada, nes mes esame gana konservatyvi šalis.

Žiedai yra gaminami iš įvairiausių medžiagų. Žinoma, populiariausia puoštis sidabriniais žiedais su nedideliu, o galbūt kartais ir gana nemažu akmenuku – deimanto imitacija. Žinoma, atsiranda merginų, kurios mėgsta nešioti ir plastmasinius žiedus, auksinius žiedus, medinius ir kitokios medžiagos žiedus. Tokie papuošalai kaip žiedai turi nemažą problemą dėl pametimo – jis gali nuslysti nuo piršto, pasimesti, kai būna nuimtas ir nepadėtas į vietą. Šiuos papuošalus, kurie yra nors ir be galo dailūs, yra reikalaujama nusiimti kai kuriuose darbuose. Žinoma, viena gražiausių papuošalų rūšis ir yra žiedai, nes jais puošiasi ir mažos mergaitės, ir mūsų močiutės, ir moterys, ir jaunos merginos, taip pat ir vyrai. Šie papuošalai atspindi žmogaus gyvenimo būdą bei asmenybę – juk kiekvienas puikiai atskirtume, kad vyras yra vedęs, o mergina susituokusi.

Žinoma, šie papuošalai nėra nešiojami vien ant pirštų. Jaunimas žiedus veriasi į nosį, lūpą, antakį, taip pat ir į ausį. Žinoma, tai yra retai pasitaikantis variantas, tačiau ir tokių žmonių pasitaiko.

Mūsų kūne, o ypač rankose yra labai daug jautrių, nervų sistemą stimuliuojančių taškų. Taip pat jau nuo senų senovės yra žinoma, kad metalai turi įtakos mūsų kūnui bei sveikatai. Žiedai – auksiniai arba sidabriniai – dirgina jautriuosius nervinius kūno taškus, kurie vienaip ar kitaip veikia žmogaus sveikatą. Yra pasitaikę atvejų, kad papuošalai, tokie kaip žiedai, neigiamai veikia moters vaisingumą, sukelia žmones kamuojantį galvos skausmą ir visam tam pašalinti tereikia nusimauti nuo piršto žiedą. Taip pat sidabriniai papuošalai, šiuo atveju ir žiedai, yra puikus ginklas nuo depresijos, susierzinimo ir nervingumo.

Žiedai taip pat yra ir žemės papuošalai. Ankstyvą pavasarį iš po sniego išlindusiomis snieguolėmis pasipuošia miškai, pavasario pabaigoje pražydę obelys tarsi sniegu nukloja žemę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.