Skubus automobilio pardavimas

pagal | 2021-10-19

Skubus automobilio pardavimas yra nuostabi paslauga, kas nori turėti greitus pinigus, kam nepavyksta parduoti savo automobilio, nori atlaisvinti vietą savo kieme. Reikia nepamiršti, kad šioje paslaugoje jūs gausite šiek tiek mažiau nei rinkos kaina, tačiau skirtumas tikrai bus nedidelis. Automobilio skelbimai šiais laikais kainuoja didelius pinigus, o jei dar automobilio niekas neperka, reikia pratęsinėti ir tai yra papildomos išlaidos. Jei jūsų automobilis yra prastos būklės, tuomet jis parsiduos tikrai sunkiai. Visuomet norint parduoti automobilį greičiau, mums reikia sutvarkyti jo išvaizdą, iškuopti saloną, sutvarkyti gedimus. Tai reikalauja pinigų, o jei norite išvengti visų nemalonumų, siūlome pasinaudoti puikia paslauga – Automobilių Supirkimas. Jiems galite siūlyti bet kokio tipo transporto priemonę, su įvairiausiais defektais, išorės defektais, arba tvarkingas.

Kas per paslauga auto supirkimas?

Ši paslauga yra populiarėjanti visoje Europoje. Puiki paslauga kas nori gauti pinigus jau tą pačią dieną, gauti pinigus bet kuriuo paros metus, jei nesiseka pardavime, turi prastos būklės automobilį, turi įvairiausių gedimų, nenori papildomai į juos investuoti. Paslaugoje nuolatos atrinkinėjami įvairiausi transporto priemonių supirkėjai iš visos Lietuvos miestelių ir žinoma kaimelių. Visa mūsų komanda dirba visą parą, be jokių išeiginių. Jei prireiks pinigų naktį ir norėsite parduoti savo automobilį, tikrai ne bėda. Nepamirškite, kad komandoje yra daug supirkėjų, todėl visi gali pasiūlyti skirtingas kainas jums. Visi jie stengiasi pasiūlyti pačias geriausias kainas, kad tiktų jiems ir jums. Nėra svarbu kokią transporto priemonę siūlote, kokių jį metų, kokie defektai, kokie gedimai, ar ji tvarkinga.

 

Skubus automobilio pardavimas

Skubus automobilio pardavimas

Kaip galiu pasiūlyti jiems savo transportą?

Jei jums skamba įdomiai ši paslauga, jums reikės užeiti į mūsų internetinį puslapį, kuriame pamatysite pasiūlymo formą. Jums reikės ją užpildyti, joje prašoma tik pati svarbiausia informacija. Užpildykite ir spauskite mygtuką išsiųsti. Tuomet jūsų pasiūlymas yra išsiunčiamas visiems supirkėjams kurie yra mūsų duomenų bazėje. Dažniausiai atsakymo galite tikėtis per 10 – 15 minučių. Gavę pasiūlymą, jums reikės apsispręsti ar kaina jus sudomino. Jei kaina netinka, jos atsisakysite ir sužinosite nemokamai pasiūlytą kainą.