Pervežimai Lietuvoje automobilių transportu

pagal | 2017-01-18

Įmonės, kurios teikia prekes į užsienio ar vietinę rinką retai, kada apsieina be logistikos įmonių teikiamų paslaugų. Nors ir kiekvienos įmonės logistiką yra skirtinga, tačiau visur yra svarbus transportas, jų technologijos. Tik geros, modernios transporto priemonės bei geras vadybinis darbas gali suteikti klientui geriausius rezultatus. Tolimiems reisams dažniausiai yra naudojami vilkikai, sunkvežimiai, su puspriekabėmis ar priekabomis, o pervežimai Lietuvoje puikiai vyksta ir su automobiliniu transportu, autobusiukais ar lengvais sunkvežimiais.

Lengvuoju transportu yra pervežami smulkūs, nedideli kroviniai, dažniausiai vietinėje rinkoje. Neretai vyksta pervežimai Lietuvoje, kur tiesiog reikia nuvažiuoti per dieną apie 500 km, mieste arba į kitą miestą bei perduoti siuntinį. Logistikos kompanijos dėl to ir siūlo paslaugą iš rankų į rankas, kur galima tiesiog perduoti siuntinį ar krovinį tiesiai užsakovui, jam specialiai nereikia važiuoti į terminalą ar sandėlį pasiimti siuntinio.

Šis siuntinių gabenimo būdas yra populiarus, dėl savo pigumo ir lankstumo, dėl to jį naudoja dauguma verslų, o ir logistikos kompanijos siūlydamos šią paslaugą, gauna nemažai klientų. Kadangi daugeliui reikia, kad pervežimai Lietuvoje vyktų sklandžiai bei greitai. Taip pat ši paslauga dažnai naudojama dėl to, kad retai galimi vėlavimai, o pats vežėjas gali nusiųsti pranešimą kada, kokiu laikotarpiu gali pristatyti krovinį. Didžiausias minusas gali būti tik tas, kad piko metu galimi vėlavimai, tačiau vežėjai gerai žino bei pažįsta miestus, todėl vežioti krovinius, kai yra didelės spūstys, vengia. Arba moka pakoreguoti maršrutą taip, kad nereiktų ilgai stovėti automobilių spūstyse.

Krovinių gabenimas sausumos transportu yra po kol kas populiariausia logistikos paslauga, kadangi kelių transportas apskritai yra labai lankstus, lankstesnis už jūrų, oro, ar geležinkelio transportą. Nors ir negali gabenti labai didelių krovinių ar į kitą pasaulio kraštą, tačiau vietinėje ir kaimyninėje rinkoje šis transportavimas yra kaip tik. O ypač pervežimai Lietuvoje pasiteisina būtent naudojant šią logistikos paslaugą.

Taigi, automobilių bei visas sausumos transportas yra itin populiarus, bet ir konkurencingas. Logistikos versle darosi vis sunkiau įsitvirtinti, o ir išlikti nėra lengva, kadangi reikia siūlyti konkurencingas kainas, kad klientai pasiliktų arba atsirastų naujų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.