Paskola automobilio įsigijimui – atmintinė paskolos gavėjui

pagal | 2017-05-22

paskola automobilio įsigijimuiJei galvojate apie naują automobilį, tačiau šiam pirkiniui trūksta lėšų, vartojamoji paskola automobilio įsigijimui išspręs visus jūsų rūpesčius. Tiesa, nereikėtų pamiršti, kad paskolos ėmimas finansine prasme yra rizikingas žingsnis, todėl siūlome neskubėti ir pasitarti su kompetentingais finansininkais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir paaiškins dėl paskolos gavimo sąlygų.

Išsirinkite paskolos teikėją

Jei nusprendėte pasiimti paskolą, išsirinkite jūsų lūkesčius atitinkantį paskolos teikėją. Lietuvių palankiai vertinama Šeimos kredito unija siūlo lanksčias ir patogias paskolas naujo ir naudoto automobilio įsigijimui, taip pat – turimos automobilio paskolos kitoje finansinėje institucijoje refinansavimui. Priklausomai nuo individualios situacijos, suteikiama 2000–35000 € paskola. Metinės paskolos palūkanos – nuo 6 proc. (jei perkamas automobilis yra įkeičiamas), o paskolos terminas gali siekti net 5 metus.

Kokie vartojamosios paskolos privalumai?

Lyginant su išperkamąja nuoma (lizingu), vartojamoji paskola vertinama dėl to, kad šiuo atveju nereikalaujamas pradinis įnašas, be to, nereikia KASKO draudimo (jei perkamas automobilis nėra įkeičiamas). Taip pat nėra išankstinio paskolos grąžinimo mokesčio, o klientui suteikiama galimybė pasiskolinti už automobilio vertę didesnę sumą (likusius pinigus panaudojant techniniam transporto priemonės paruošimui). Dar vienas privalumas yra tai, kad automobilio nuosavybės teisės priklauso pirkėjui, t. y. jums nereikia įkeisti nekilnojamojo turto ar perkamo automobilio (minėtoji sąlyga taikoma tais atvejais, kai paskolos suma – ne didesnė nei 17 000 EUR).

Paskolos gavimo etapai

Nusprendę įsigyti naują automobilį, visų pirma įvertinkite savo finansines galimybes. Siūlome pasinaudoti internetine skaičiuokle, kuri padės įvertinti skolinimosi sąlygas. Kitas žingsnis – užpildyti užklausos duomenis. Tuomet belieka laukti paskolų vadybininko skambučio – šios srities profesionalas atsakys į jūsų klausimus, aptardamas jus dominančios paskolos sąlygas. Siekiant taupyti kliento laiką, paprastai su paskolos gavėju susisiekiama per kelias darbo valandas nuo užklausos gavimo. Įvertinus individualią kliento finansinę būklę, kredito unijos vadybininkas pateiks atsakymą, ar gali jums išduoti pageidaujamo dydžio paskolą. Gavus teigiamą atsakymą, klientas pakviečiamas atvykti į įstaigą ir pasirašyti paskolos sutartį. Paskutinis etapas – svajonių automobilio įsigijimas.

Reikalingi dokumentai

Prašant vartojamosios paskolos automobilio įsigijimui, kredito įstaigai reikia pateikti prašymo formą ir laidavimo paraišką. Visais atvejais būtina pateikti asmens tapatybės dokumento kopiją ir pasirašyti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo. Jei perkamas automobilis įkeičiamas, reikia pateikti techninį transporto priemonės pasą ir pažymą apie automobilio juridinę būklę, kurią išduoda VĮ Regitra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.