Pagalba perkant Automobilį. Ar verta rizikuoti pirkti pačiam?

pagal | 2021-07-31

Pagalba perkant automobilį

Dažnai sulaukiame tokių klausimų. Kas tai yra per pagalba perkant automobilį ? Kodėl turėčiau ją rinktis ir kokia iš nauda klientui?

Tai yra visapusiškas pirkėjo atstovavimas perkant automobilį, detali automobilio apžiūra. Naudojamos profesionalios įrangos ir priemonės kaip nešiojama diagnostika, kuri tinkama beveik visiems automobiliams, profesionalus dažų matuoklis. Apžiūrima bendra automobilio techninė būklė, jų išvadų pateikimas klientui, net jeigu jo ir nėra šalia.

patikrintasauto

Kiek kainuoja pagalba perkant automobilį tikrintojo paslaugos?

Rinkoje kaip paslaugų teikėjų galite rasti įvairių kainų rėžių. Nuo 20 iki 120 eur už automobilį. Turbūt natūraliai kyla klausimas:

Kaip gali paslaugų kaina skirtis netgi šešis kartus? – Atsakymas būtų, kokybė, profesionalumas ir žinios bei žinomumas. Įsivaizduokime du paslaugos tiekėjus, studentą Antaną, kuris atlieka auto patikros paslaugą už 20 eurų auto turguje. Antanas matyt pirmakursis technikos kolegijos studentas, kuris turėjas vieną savo automobilį ir nusprendė dasidurti prie gyvenimo didmiestyje. Turi šiokį tokį dažų storio matuoklį, kuris nėra visiškai tikslus, autodiagnostiką teikia ne pilną ir ne visiems automobiliams. Jis Jums gali pasakyti vienus ar kitus akivaizdžius defektus, kuriuos visi mato, tačiau beveik galime garantuoti, jog nežinos daugumos automobilių subtilybių.

Jeigu nusprendėte rinktis profesionalus Jūs gaunate premium kokybės servisą. Patyrųsį automobilio tikrintoją, kuris yra investavęs nemažus pinigus į matuoklį bei diagnostikos įrangą, kuri turi sertifikatus bei yra aukščiausio lygio. Priešingai nei studentas dirbantis už 20 eurų, auto patikros specialistas Jums gali pasakyti tokius defektus kurie bus greitu laiku: Automatinės pavarų dėžės defektas, variklio grandinės kalenimas ar jau būtinas keitimas. Atliekamas testinis važiavimas, kuriame žiūrima ar nemuša ratai, nedingsta trauka.  Patyrusi PatikrintasAuto komanda turi daugybę teigiamų atsiliepimų Google paieškoje. Jie daug profesionaliau veda derybas, ir nuderi žymiai didesnę pinigų sumą nei mėgėjai.

Ar verta taupyti šioje vietoje?

Manau atsakymas aiškus – neverta. Tiek perkant brangesnius, tiek pigesnius automobilius. Ką galite sutaupyti besirinkdami mėgėją tikrintoją, gali dešimteriopai prarasti autoservise. O nusipirkus visiškai nudevėtą automobilį autoservisai taps itin dažna stotelė.

Atminkite, jog dažniausiai užsienyje parduodami automobiliai yra nuvažinėti ir tuomet parduodami perpardavinėtojams auto dileriams, iš kurių perka iš vežasi mūsų tautiečiai automobilius. O Kartais tai tampa tikra loterija, kurioje gali pralošti nemenką sumą pinigų ir nervus. Jeigu netinkamai pasirinksite. Kreipkitės į specialistus.

Tekstą parengė NKB.lt kolektyvas Mr Kent