Motorolerių nuoma Klaipėdoje

pagal | 2016-07-01

Motorolerių nuoma Klaipėdoje

Motorolerių nuoma – puiki šiuolaikinė pramoga ne tik užsienyje, tačiau ir pagrindiniuose lietuvos kurortose. Paskutiniais metais ypač didelis motorolerių nuomos populiariumo augimas pastebimas Klaipėdoje, kurioje šiltuoju sezonu metu yra labai daug atvykelių iš visos lietuvos ir užsienio šalių. Motorolerių nuoma pasižymi savo lankstumu ir patogumu, nereikia jaudintis dėl technikos saugumo ar techninės būklės, nuomojami motoroleriai yra nauji ir puikiai prižiūrėti.

Motoroleriais klaipėdoje galime naudotis visą šiltąjį sezoną, sudarytos puikios eismo sąlygos motoroleriams, klaipėdoje ir klaipėdos rajone randama ypač daug lankytinų pajūrio vietų, kurias galima aplankyti ir išvysti kiek kitaip – nuo motorolerio sėdynės.  Nuomojami vienodos išvaizdos motoroleriai, tad atrodo puikiai ir stilingai, atkreipsite aplinkinių dėmesį ir galėsite važiuoti su vėjeliu.

Didelis motorolerių nuomos pasirinkimas – didelis privalumas, nes esama įvairių dydžių, galingumo, išvaizdos ir spalvų, tad tiks visiems poilsiautojams. Su mūsų nuomojamais motoroleriai siūlome nukeliauti į Kuršių neriją, Nidą, Palangą, Šventają ar kitus kurortus, į juos su motoroleriais galite patekti kur kas pigiau nei keliaudami automobiliu. Motorolerių nuoma – vienam motoroleriui nemokamai išduodame šalmą ir užraktą, motoroleriai puikiai tinka dviems asmenims. Kiekvienai metais stengiamės atnaujinti ir padidinti motorolerių parką, kad visi klientai liktų itin patenkinti. Klientu pageidavimu galime pristatyti motorolerius į bet kurią Klaipėdos vietą, juos atsiimti sutartine kaina.

Motorolerių nuoma Klaipėdoje dirba kiekvieną darbo dieną ir savaitgalį nuo 8 ryto iki vėlaus vakaro – 22 valandos.

1 komentaras

 1. Simas

  Sveiki
  Numerio neradau jusu,norejau suzinot ar nuomojat motorolerius siuo metu?
  Jei taip,ir kaina prasau parasykit
  Dar butu idomu ar jie laisvi ateinanciai savaitei?
  Dekui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.