perkraustymas krovininis taksi

Krovininio taksi paslaugos

Apie ką pagalvoti prieš užsakant krovininį taksi

Geras ir greitas persikraustymas priklauso nuo planavimo. Reikia ne tik susipakuoti daiktus, užsisakyti krovininį taksi, tačiau ir apgalvoti keletą papildomų smulkmenų, kurios gali padėti palengvinti visą procesą. Todėl dalinamės keliais praktiškais patarimais, kaip persikraustyti paprasčiau.

Kaip paruošti baldus perkraustymui

Pirmą kartą besikraustantiems kyla klausimas ką gi daryti su baldais, kaip juos apsaugoti. Arba nekyla ir palieka juos tokius kokie yra. Visgi, kraustantis baldai sudaro didžiausią dalį perkraustamų daiktų, todėl jais reikia atskirai pasirūpinti. Pirma, nuimti visas judančias baldų dalis – lentynas, dureles, stalčius. Antra, sumažinti iki tokio lygio, jog tilptų pro duris ir būtų galima panešti dviems žmonėms. Tuomet atskiras dalis reikėtų supakuoti pakavimo plėvele. Pakavimo plėvelė reikalinga tam, kad baldai nešant nesusibraižytų, o taip pat nesusipurvintų bei nesudulkėtų. Kuo geriau apsaugoti baldai pervežimo metu, tuo ilgiau jie tarnaus.

Minkštus daiktus pakuokite į maišus

Visus daiktus, kuriuos pakuojate suskirstykite į minkštus ir kietus. Kietus, tokius kaip knygas, indus, buities reikmenis, pakuokite į dėžes. Tuo tarpu patalynę, drabužius, minkštus žaislus pakuokite į maišus. Pakavimui galite naudoti paprasčiausius didesnės talpos šiukšlių maišus, tiesiog perkant įsitikinkite, jog jie neturi specifinio nemalonaus kvapo (dalis šiukšlių maišų turi kvapą, kiti kokybiški, iš neperdirbtų medžiagų kvapo neturi ir juose drąsiai galima laikyti drabužius ar patalynę. Minkšti maišai praverčia pervežant baldus, jie įdedami į tarpus ir tampa kaip atramos korpusiniams baldams.

Palikite vietos privažiuoti automobiliui

Krovininis automobilis yra didelis, jam reikalinga vieta, ypač jei kraustomasi iš daugiabučio namo. Krovininis taksi turi privažiuoti prie pat laiptinės, kad būtų patogu viską sunešti. Dažniausiai atvykus, kaip tyčia arčiausiai laiptinės visos vietos užimtos, privažiuoti neįmanoma. Todėl apie šią situaciją svarbu pagalvoti kuo anksčiau ir pasirūpinti, kad vieta būtų. Pirmiausia, palaukite kol atsilaisvins norima vieta ir pastatykite savo automobilį. Atvažiavus krovininiam taksi, tereiks užleisti jam vietą. Visgi, pagalvokite ir apie tai, kad krovininis automobilis yra kiek platesnis už lengvąjį, tad paranku turėti rezervuotas dvi vietas šalia. Jei neturite dviejų automobilių, galite pasiprašyti kaimyno pagalbos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

twelve − two =