auto draudimas internetu

Kiek studentams kainuoja automobilio draudimas?

Ne paslaptis, kad jauniems žmonėms (moksleiviams, abiturientams, studentams) automobilio ar kitos transporto priemonės draudimas kainuoja gerokai daugiau nei vyresnio amžiaus transporto priemonių savininkams. Taip yra todėl, kad kiekvienas draudimo pasiūlymas yra rengiamas individualiai pagal tam tikrus kriterijus, atsižvelgiant į transporto priemonės ir jos savininko (vairuotojo) rizikos grupę, kuriai jis priskiriamas. Auto draudimas internetu yra patogi paslauga dėl to, kad potencialus klientas, jaunas vairuotojas, gali rinktis ne iš vieno draudiko siūlomų draudimo planų, o iš visų internete besiskelbiančių, besireklamuojančių draudimo bendrovių, brokerių ar nepriklausomų tarpininkų.

Nuo ko priklauso studento automobilio draudimo kaina?

Tiek jaunimo, tiek ir kitų amžiaus grupių asmenų automobilių draudimo kainos yra nustatomos atsižvelgiant į tokius pačius faktorius: besidraudžiančiojo amžių, vairavimo stažą ir jo metu patirtų draudiminių įvykių istoriją (draudiminių įvykių nebuvimas lemia žemesnę draudimo kainą), automobilio tipą (lengvasis, krovininis ar motociklas), gamybos metus, variklio galingumą ir darbinį tūrį, vairuotojo – draudėjo deklaruotą gyvenamąją vietą, transporto priemonės paskirtį (važinėti Lietuvoje ar užsienyje), sudaromos sutarties laikotarpį ir kitų tos pačios transporto priemonės valdytojų kiekį. Yra ir dar keletas kitų faktorių, tačiau šie yra pagrindiniai.

Kiek jaunam vairuotojui gali kainuoti auto draudimas?

Sunku ir negalima tiksliai pasakyti nustatyti kainos ribas be tyrimų, nes kaina priklauso nuo visų jau išvardintų faktorių ir nuo to iš kokio paslaugos teikėjo tas draudimas yra perkamas. Brokeriai prie mėnesinių, metinių įmokų prisideda savo procentą, na o tiesioginiai pardavėjai (draudimo bendrovės) irgi turi savo mokesčius už aptarnavimą, pardavimų skyrių, patalpas ir kt. Labai preliminari orientacinė kaina galėtų būti nuo 250-400 eurų iki 700 eurų. Ir ko gero tai dar ne „lubos“.

Vienas iš šeimose svarstomų klausimų: „ar studentas liks su tėvų vardu pirktu draudimu ar pirks draudimą savo vardu?“ Sprendžiant šį klausimą reiktų apsvarstyti draudimo išlaidas bei atsakomybės riziką tiek vieno, tiek ir kito scenarijaus atveju. Žinoma, visada galima kreiptis ir į draudimo konsultantus, kurie nebūtinai patars pigiausią variantą, tačiau bet kokiu atveju, tai bus profesionalus patarimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

16 − fourteen =