Ilgalaikė automobilių nuoma: kodėl verta nuomotis, o ne pirkti?

pagal | 2021-10-06

Labiausiai žmonės džiaugiasi, kai turi nuosavą gyvenamąją vietą, daiktus, kuriais naudojasi patys ir nereikia dalintis su kitais.

  • Tačiau dažnai nesusimąstome, ar išties mums reikia tiek daug daiktų, kiek jų turime?
  • Ar visada apgalvotai perkame daiktus, ypač smulkius?
  • Ar kartais netenka išmesti net neišpakuoto produkto, nes pasibaigė jo galiojimo terminas?
  • Ar pirkote tokių drabužių, kuriuos vilkėjote tik vieną kartą ar iš viso nei karto neapsivilkote?

Tokių panašių situacijų tikriausiai kiekvienas esame patyrę. O kaip su stambiais pirkiniais? Suprantama, apie juos pagalvojame rimčiau, nes jie kainuoja gerokai daugiau, galbūt net reikalinga paskola. Gal kiek mažiau ginčų kelia (nuomotis ar nesinuomoti) nekilnojamas turtas. Jį dažniausiai visi stengiasi nusipirkti, aišku, jei tvirtai apsisprendę dėl vietos tinkamumo.

O kaip yra su automobilių nuoma?

Automobilių nuoma

Bene dažniausiai automobilį pirmą kartą nuomotis tenka užsienyje, kai į tolimą šalį atvykstame lėktuvu ar laivu. Tad lyg savaime suprantama, kodėl tokiu atveju yra patogu nuomotis automobilį. Bet vis populiaresnė darosi ilgalaikė nuoma savo šalyje.

Kodėl gi ji populiarėja?

Vis daugiau žmonių laiką vertina labiau nei pinigus. Ilgalaikė automobilių nuoma – tai lyg savotiškas mechanizmas, padedantis taupyti laiką. Kas turėjo reikalų su valstybine automobilio registracija, privaloma valstybine technine apžiūra, tas supranta, apie ką eina kalba. O galbūt teko lankytis autoservisuose? Ar iš pirmo karto pavyko ten patekti? Ar visada sutartu laiku būdavo pataisytas jūsų automobilis? Jei į visus šiuos klausimus turite tik teigiamą atsakymą, tai galit pasidžaiugti, kad esate gimęs po laiminga žvaigžde. O ką daryti tiems, kurie gimė kitokioms žvaigždėms šviečiant? Arba tiems, kurie neturi nei kantrybės, nei noro, nei laiko susipažinti su automobilio techniniu aptarnavimu ir nežino, kaip tinkamai išspręsti automobilyje mirksinčios įspėjamosios lemputės, kad, tarkim, trūksta tepalo, problemas?  Štai tada optimaliausias sprendimas ir bus ilgalaikė automobilių nuoma.

Kokie dar yra ilgalaikės automoblių nuomos privalumai?

Kokie dar yra ilgalaikės automoblių nuomos privalumai?

Jums nereikės rūpintis privalomojo automobilių draudimo sutarčių sudarymu. Galėsite ramiai miegoti, nes bus pasirūpinta tinkamu automobilio apsaugos montavimu. Jei kartais atsitiktų avarija, jums nereiktų rūpintis, kaip teisingai užpildyti draudiminių įvykių administravimo dokumentus. Galėsite važinėti nesijaudindami dėl to, kas atsitiks, jei staiga suges automobilis – bet kuriuo paros metu jums bus suteikta techninė pagalba kelyje. Jei paaiškėtų, kad bent kiek užtruks remonto darbai, jūs gautumėte pakaitinį automobilį ir iš esmės jusų kelionė nebūtų sutrikdyta. Nuomojantis automobilį nereiks sukti galvos dėl sezonų kaitos, t. y. bus pasirūpinta tinkamomis padangomis. Po techninio aptarnavimo paslaugų automobilį pasiimsite švarų tiek iš išorės, tiek iš vidaus, jis bus išplautas, išvalytas.

Jei visgi ketinate pirkti automobilį, bet abejojate dėl tinkamos markės pasirinkimo, galite neskubėti, o pirmiausia pasinaudoti nuomos galimybėmis. Šiandien Lietuvoje siūloma išsinuomoti tikrai daugelio markių automoblių. Todėl drąsiai galite bandyti įvairius modelius, kol išsirinksite sau tinkamiausią, komfortiškiausią.

Automoblių nuoma gali būti puiki išeitis, kai norite atsinaujinti. Juk keičiantis sezonui ar esant kokiam svarbesniam gyvenimo etapui dažnai keičiame aprangą, šukuoseną, galbūt net mitybą, gyvenimo būdą, tad kodėl nepasinaudojus tokiomis paprastomis automobilio pakeitimo galimybėmis? Juk nėra ką slėpti – automobilis šiandien svarbi ne tik susisiekimo priemonė, bet ir įvazdžio, komforto dalis. Jei turime galimybes, kodėl turime save riboti?

Jeigu laikas, psichologinė ramybė yra jūsų gyvenimo prioritetų sąraše, tai tikrai verta išbandyti ilgalaikę automobilių nuomą.