Be kokybiškų padangų – nei metro!

pagal | 2018-01-19

padangosKone kiekvieno lietuvio namų ūkyje yra bent po vieną automobilį ar net daugiau (tiesa, pastarųjų kainos intervalas gerokai svyruoja). Be ratų mes kaip be rankų: kam eiti į vos už kelių šimtų metrų esančią parduotuvę, jei kur kas patogiau tiesiog sėsti į automobilį ir nuvažiuoti? Padangos –  saugios bei komfortiškos kelionės garantas, tad šiai automobilio detalei derėtų netaupyti ir jokiu būdu nepamiršti, kada metas keisti „batus“ (tikriausiai nenorite, jog apie tai primintų policijos pareigūnai?). Žemiau pateikiama atmintinė, praversianti tiek naujam vairuotojui, tiek turinčiam ilgametę patirtį: vienas sužinos, kitas – pasikartos.

  • Padangos ziemines ir padangos vasarines – automobilio „apavą“ būtina keisti porą kartų per metus (balandį bei lapkritį, nebent dėl ekstremalių oro sąlygų būtų keičiama įstatymais reglamentuota tvarka). Ir tai tikrai nėra bevertis formalus reikalavimas, prisidedantis prie tam tikroje srityje besisukančių verslininkų pajamų augimo. Padangos užima reikšmingą vaidmenį siekiant užtikrinti eismo dalyvių saugumą: net didžiausią vairavimo patirtį turintis vairuotojas sunkiai sugebėtų suvaldyti ant apledėjusio kelio slystantį automobilį, jei šio padangos būtų vasarinės.
  • Jei domina padangos pigiau, derėtų vadovautis analogiška praktika kaip ir kitų daiktų pirkimo atveju: pirkti kiek įmanoma anksčiau, o ne tada, kaip visiems „dega“ ir prasideda masinė pirkimo karštinė. Padangos melga – rinkoje žinomas prekinis ženklas, tad, natūralu, ir pastarųjų kaina bus gerokai aukštesnė nei neaiškios turgaus produkcijos. Tačiau jei suskubsite įsigyti žiemines padangas vasarą, o vasarines – žiemą, galite sutaupyti iš tiesų nemenką sumą. Tad nieko nelaukite ir internetinės paieškos sistemoje jau dabar suveskite „padangos akcija“ – juk vasarinių padangų sezonas ne už kalnų!
  • Padangos automobilį gali pasiekti skirtingais kanalais: specializuotos padangų parduotuvės, prekybos centrai, internetinės parduotuvės, privačių žmonių skelbimai ar net…nelegalūs garažai. Su pastaraisiais turėti reikalų nerekomenduojama – naujos padangos gali neatlaikyti net vieno sezono…Raktinių žodžių „padangos vilniuje“, „padangos klaipeda“, „padangos kaune“ galite rasti patikimus pardavėjus, siūlančius kokybišką produkciją už patrauklią kainą – tereikia nepagailėti laiko ir pasidomėti buvusių klientų atsiliepimais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.