Automobilio patikra pagal VIN kodą

pagal | 2021-10-19

Automobilio patikra pagal VIN kodą tai puiki paslauga visiems perkantiems naudotas transporto priemones. Juk visi žinome, jog Lietuvoje dažniausiai perkami naudotos transporto priemonės, o ne naujos. Pagrindinė priežastis kainų skirtumai, ir ne visi galime sau leisti įsigyti naują automobilį. Ar žinojote apie puikią paslaugą, kuri vadinasi – VIN patikra ? Pasitikrinę savo automobilį, jūs išvengsite blogo automobilio nusipirkimo. Verta žinoti, kad jums bus pateikta labai plati informacija, apie transporto priemonę. Ši paslauga yra smarkiai populiarėjanti, kadangi suteikia daug vertės. Ir galite tikrintis transporto priemones iš namų.

Kas yra automobilio patikra pagal VIN kodą?

Tai paslauga, kurioje suteikiama plati informacija apie naudotą transporto priemonę. Nesvarbu už kiek perkate automobilį, tačiau rekomenduojama pasitikrinti visuomet. Duomenų bazėje nuolatos atnaujinama informacija, kadangi ji renkama kiekvieną dieną. Sistema surenka duomenis iš skelbimų portalų, techninių apžiūrų, draudimo kompanijų, iš naujų automobilių rida gaunama tiesiogiai, bei oficialių servizų. Kuomet įsigyjate ataskaita, jūs išvengsite įsigyti prasto automobilio, ir taip sutaupysite sau laiko ir nervų. Kartais gali taip atsitikti, kad patys savininkai nežino savo automobilio praeities. Todėl ataskaitoje jūs gausite tokius duomenis:

  • Automobilio patirtos avarijos – svarbiausias dalykas perkant naudotą automobilį. Juk būtų nesmagu įsigyti automobilį kuris yra sukrautas iš kelių. Jei oficialiai buvo registruota avarija ar kažkoks eismo įvykis, jūs pamatysite kurioje šalyje, data, kokia žala buvo įvertinta ir kokios kėbulo dalys nukentėjo.
  • Automobilio savininkų kitimai – jums parodys kurioje šalyje ir kada buvo registruojama transporto priemonė. Todėl galėsite lengvai sužinoti kiek automobilis turėjo savininkų, ir kokiose šalyse
  • Automobilio rida – niekas nenori pirkti automobilio su didele rida, todėl pardavėjai mėgsta jas atsukti. Tačiau sistema nuolatos renka informaciją apie visų automobilių ridas. Jums parodys kiekvienų metų detalią ridos ataskaitą. Jei ji buvo atsukta kada nors, jūs matysite kuriais metais, ir nuo kiek iki kiek ji buvo atsukta. Kartais pasitaiko, kad rida gali būti atsukta net kelis kartus.

Su ataskaita jums bus kur kas lengviau nusiderėti kainą, kadangi turėsite daugiau informacijos.